Dietetyka

Lifeactive to przede wszystkim zdrowy tryb życia, złożony ruch oraz systematyczna praca z ciałem. Właściwie dobrana dieta jest podstawowym uzupełnieniem treningów zarówno u osób, które planują poprawić sylwetkę jak i tych aktywnych fizycznie.

Plany dietetyczne często są kojarzone z reżimem żywieniowym w celu zgubienia wagi. Dieta tak naprawdę oznacza co jemy i pijemy w przeciągu określonego czasu. Dobrze skomponowany plan żywieniowy wspiera zdrowie i dostarcza wszystkich niezbędnych składników do właściwego funkcjonowania. Niezwykle istotne jest określenie trybu życia i wykonywanych aktywności, dlatego staram się w początkowej fazie modernizować dotychczasowy sposób odżywiania, a dopiero po adaptacji organizmu wprowadzam odpowiednie obostrzenia. Dzięki temu, bez problemu poradzisz sobie z wprowadzeniem moich zaleceń dietetycznych w życie.

Program żywieniowy jest zazwyczaj ukierunkowany na konkretny cel np. poprawę ogólnej sprawności fizycznej, redukcję tkanki tłuszczowej, budowanie masy mięśniowej itp. Każdy plan dietetyczny rozpisywany jest tak, aby nie był on uciążliwy w utrzymaniu i wyrabiał odpowiednie nawyki żywieniowe. Właściwa dieta to podstawa dobrego treningu.