O mnie

Wychodząc poza ogólnie przyjęty sposób prowadzenia treningu,  od wielu lat staje się specjalistą w branży treningu i sportu. Preferuję indywidualnie skonstruowany program, edukację i określoną w czasie realizacja celu.

W pracy łączę wiedzę z zakresu współczesnego treningu funkcjonalnego, medycznego i profesjonalnego sportu, stawiając na wysoką jakość połączonej usługi. Przeprowadzam serią testów z diagnostyki funkcjonalnej w celu określenia poziomu sprawności fizycznej a następnie buduję realny plan treningowy, ukierunkowany na osiągnięcie wytyczonego, zdrowotnego lub sportowego celu.

Wsparcie i motywacja jest wielopłaszczyznowa, dzięki czemu rozwija się pełen potencjał sportowy ciała oraz wymarzona sylwetka. Moją strategią jest działanie kompleksowe poprzez indywidualny dobór środków treningowych oraz prozdrowotną pracę z ciałem.

Wprowadzając trening siłowy oraz kondycyjny skupiam się przede wszystkim na słabych ogniwach ciała. Jeżeli występuje wskazanie do wsparcia fizjoterapeuty, masz gwarancję takiej opieki. Ponadto, fizjoterapeuta sportowy przeprowadza konsultację oraz badania specjalistyczne pod kątem przebytych urazów.

Aktywność fizyczną opieram na wielopłaszczyznowym, funkcjonalnym ruchu, który nie tylko kształtuje mięśnie i buduje atletyczną sylwetkę, ale także rozwija realne umiejętności kontroli ciała w aktywnościach codziennych i uprawianym sporcie.

Wzorce ruchowe opanowane na moich treningach wpływają na szybkość, długość i efektywność treningu, łącząc prawidłową technikę z pełną kontrolą ciała w ruchu.

Moim zadaniem jest wytyczenie celu, opracowanie idealnego planu działania oraz jego realizacja. Nigdy nie planuję treningów uniwersalnych, ponieważ każdy z nas ma inne uwarunkowania wpływające na siłę, mobilność, metabolizm, tempo regeneracji czy adaptację do bodźców treningowych.

Programy treningowe są odpowiednio dopasowane i progresywnie modyfikowane. Każde odstępstwo od utorowanego sposobu poruszania się, jest świadomą decyzją, a nie błędnym wzorcem ruchowym.

Nie czekaj do jutra by zacząć trenować i poruszać się właściwie.