Kurs Trenera Blackroll z Michałem Dachowskim

Szkolenia BLACKROLL® to autorski cykl szkoleń organizowany przez BLACKROLL Polska, scalający wiedzę opartą na najnowszych badaniach na temat powięzi, współczesnych metodach terapii oraz formach prozdrowotnego treningu.

Przygotowany został specjalnie z myślą o różnorodnych zainteresowaniach i różnym profilu pracy z ciałem. Informacje w trakcie szkolenia łączą się i uzupełniają w holistycznym podejściu do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego ciała.

BLACKROLL® TRAINER to flagowe szkolenie na Międzynarodowego Trenera BLACKROLL® będące unikatowym programem poświęconym w całości tematyce automasażu. Polecane szczególnie dla trenerów, instruktorów i rehabilitantów chcących poznać kompleksowe techniki i metody rolowania w treningu profesjonalnych sportowców, treningu grupowym i indywidualnym.

Program dwudniowego szkolenia:

  • Anatomia Powięzi
  • Trening i terapia powięzi
  • Testy funkcjonalne z wykorzystaniem BLACKROLL®
  • Techniki wykorzystania BLACKROLL® w treningu amatorów i profesjonalistów
  • Podstawy treningu funkcjonalnego z wykorzystaniem BLACKROLL®
  • Specyfikacja produktów BLACKROLL®
  • Zastosowanie pełnej gamy sprzętu BLACKROLL® w sporcie i terapii

Zdobyte w trakcie szkolenia umiejętności wpływają na skuteczność i trwałość stosowanych metod wśród trenerów medycznych, ruchowych i rehabilitantów. Trener BLACKROLL®, poprzez dobór właściwych ćwiczeń i technik, wpływa realnie na polepszenie sprawności ruchowej swoich klientów. Zmniejsza dyskomfort bólowy oraz zwiększa zakresy ruchomości wpływając na wzrost satysfakcji z wykonywanych ćwiczeń fizycznych.

Znajdź trenera BLACKROLL  w swoim regionie i trenuj mądrze swoje ciało…

 

https://blackroll.com.pl/znajdz-trenera